| ForzaSteauaFoReveR a întrebat:

Cu argumente concrete vreau sa raspundeti, ca m-am saturat sa tot cred ba una ba alta! Avand 14 ani, masturbandu-ma, fac un pacat?! Sunt baiat!

1 răspuns:
| ionut7107 a răspuns:

Iti spun sincer, daca esti baiat faci un mare pacat. De exemplu fetele nu pacatuiesc cand fac asta, pentru ca la ele chiar este indicat din punct de vedere biologic. Dar tu ca baiat iti slabesti rezistenta si potenta sexuala. Sfalul meu pentru tine vine din surse sigure. Bunicul meu este doctor si mi-am permis sa il intreb. aAcum, fie vorba intre noi: mai poti face cate o exceptie din cand in cand, de exemplu o data la 10 zile.