| d3utzsa a întrebat:

Cu ce as putea sa imi dau pe fata pentru cosuri? nu am ff multe doar unu doua pe ici pe colo micute si din astea negre dar pentru ten in general ce este bun? e adevarat ca ceaiul de pelin ajuta la curatarea tenului?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Ivatherm Akne Syt 40-45 lei in farmacii si scap de cosuri in 3 zile, eventual daca mai sunt semne mai continui o zi sau doua.

| luby a răspuns:

Mama mea a preparat special pentru mine antiagneic.Esti din Bucuresti?

| d3utzsa explică (pentru luby):

Nup.sunt din giurgiu

| Bellathaa a răspuns:

Draga, incerca cu pudra din aia alba pentru copi micilaughing) stiu e ciudat, dar eu asa fac.happy, daca nu functioneaza i-ati o masca de fata cu extract de lamaie/piersica/nuca sau orice poate contine acid citric sau ceva ce miroase intepator.happy Crede-ma prietena mea a avut o caruta de cosurilaughing)!