| mikishor a întrebat:

Cu ce culoare mi-ar sta bine daca sunt blonda si vreau sa ma vopsesc? Tin sa mentionez ca e pentru prima data cand vreau sa ma vopsesc...Sunt blonda, am ochi albastrii, si pielea deschisa la culoare...Multumesc

11 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Iti recomand sa intri pe www.taaz.com
iti faci cont(gratis) iar apoi uploadezi o poza cu tine si incerci diferite culori de par!
bafta!

mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este sa nu incepi sa te vopsesti de pe acum, multe femei prefera blondul tu daca al ai de ce vrei sa te vopsesti?

auran
| auran a răspuns:

Ca sa nu te sperii iti recomand sa te vopsesti pentru inceput (daca asta iti doresti neaparat) 2 nuante mai inchise

| dulshe a răspuns:

Pai eu cred ca iti sta destul de bine blonda, poate un blond mai deschis, sau poate, poate un negru:X

| ellene a răspuns:

Ramai blonda sad vreau si eu

| tukhey23 a răspuns:

Blonda cu breton verde. asa e alice;))
www.alice.protv.ro

| urbanghost a răspuns:

Eu zic ca bruneta daca ai pielea deschisa la culoare...

| machupicchu a răspuns:

Orice nuanta de par ai dori, ea nu se poate compara cu nuanta ta de par, in sensul ca parul vopsit se cunoaste ca nu este natural ci fals. Orice proces de vopsire deterioreaza firul de par, mai ales ca esti blonda si ai fire de par mai multe decat brunetele, dar mult mai subtire decat acestea...deci mult mai sensibil...la agresiuni... precum vopsirea...

| idanna a răspuns:

Blonda... evident... dar alta nuanta

| ionnik a răspuns:

Un saten deschiswinking dar mai bine nu te vopsesti blondul e mai frumos happy mai ales ca multe fete si femei se chinuie sa-si vopseasca parul blond happy

| dolyna a răspuns:

Parerea mea e k ti; ar sta bine cu oricare alta nuanta de blond...sau cu alta culoare. dar sa nu fie prea inchis...deoarece esti blonda si ai si tenul inchis...si nu cred ca ti; ar sta bine bruneta...ai semana cu morticia adamsbig grinbig grinbig grin