| MiSk a întrebat:

Cu ce sa iti dai, sau ce sa faci daca ti-a ramas semne se la cosuri, puncte negre? A si daca ai tenul gras cum poti sa il intreti sa nu mai se mai produca atat exces de sebum?

Răspuns Câştigător
| AngelaZero a răspuns:

Pentru cicatricile ramase eu am folosit o crema de la "vita-ca" care am gasit-o aici: http://www.freemanbeauty.com/....../store.asp

pentru puncte negre iti recomand pore strips sau lotiuni astringente anti-puncte negre

pentru excesul de sebum, spala-te dimineata si seara pe fata cu o lotiune care reduce excesul de sebum... spre exemplu la avon e acum o gama care se cheama "total balance" e pentru tenul mixt (cum il am eu)

in rest mai cauta pe net pe site-uri cu cosmetice :) sper ca ti-am fost de ceva ajutor