| Paraschiv_Ana-Maria_2000 a întrebat:

Cu ce să mă epilez pe picioare?
Și nu vreau sa mă doara când mă epilez.
Dau funda

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Singurele care nu dor sunt lama si crema depilatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu lama sau crema depilatoare. Dar sa stii ca si eu înainte aveam o oarecare teama de durere, dar am incercat cu aparatul depilator (cel care iti smulge firele de par din rădăcină) si nu doare rau, e o durere suportabilă, sincer, pentru mine e ca si cum m-as pensa, doar ca pe picioare si in zona axilei.

| BaiatulTimid16 a răspuns:

Cu aparatul de epilat

| davidaa a răspuns:

Hei dragă, și eu am avut o perioadă de căutare dar m-am oprit pentru că am găsit, te faci cu lama, dar înainte să te dai cu lama te dai cu spumă de bărbierit, și părul îți crește mai greu ca atunci când te dai simplu cu lama, sper să te ajute! happy