| anonim_4396 a întrebat:

Cu ceva timp in urma am mers afara sa ma joc cu prietenii. M-am ascuns in spatele unei masini pe partea opusa a strazii, iar un baiat m-a vazut si s-a dus sa ma,, scuipe" la pertete. Eu am fugit spre el, trecand strada fara sa ma asigur si in fuga. In acel moment m-a lovit o masina, nu tare dar m-a aruncat pe trotuar. M-am julit si I-am zis mamei ca am cazut cu bicicleta. Credeti ca ar trebui sa-i zic de acest moment teribil?

Răspuns Câştigător
| TeckTonik997 a răspuns:

O sa se supere si poate iti primesti o bataie buna dar ai grija pe viitor ca e foarte serioasa treaba. Nu mai fugi pe strada ca un/o bezmetic/a

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cum ai reusit sa minti cu atata nerusinare? soferul ala ce a facut? el era obligat sa anunte politia din moment ce a fost un accident cu victime, iar politia trebuia sa vina urgent la fata locului si implicit sa iti cheme parintii. Nu te mai juca cu lucruri serioase din astea. Puteai sa il bagi pe omul ala la puscarie din prostia ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eram prea speriata, si soferul s a speriat si nustiam ce sa fac. Dar nu am nimic a fost doar o julitura.

| malexandra1234 a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa-i spui. Ce poate sa-ti faca? E mama ta! Nu e de joaca cu asemenea lucruri.happywinking Dar daca te simti bine, si nu ai nimic, pastreaza pentru tine. Daca observi ceva schimbari in rau spune-i imediat!winking

| An_Bogd_1980 a răspuns:

Atat timp cat nu ai patit nimic nu are rost dar daca te doare ceva rau ar trebui sa ii spui si sa te duca la doctorul de familie Ps : daca nu ai patit nimic in afara de julitura si o sa ii spui iti iei o pedeapsa degeaba

| anonim_4396 explică (pentru An_Bogd_1980):

DAaaaaa....asa e dar asta s-a intamplat in martie...