| Elena1234456 a întrebat:

Cu cine ati tinut la Romanii au talent? M-a impresionat Adrian Tutu, este foarte dragut si are niste versuri wow :o.

Răspuns Câştigător
| LaRiiuU a răspuns:

Adrian Tutu! Merita sa castigewinkingbig grin

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si eu tot cu el!
pentru ca sunt emotiva, am inceput si sa plang!
m-am bucurat enorm cand a castigat love struck!

| Adela50 a răspuns:

Adrian Tutu la puterelove struck E misto tipul, canta super, ce ne mai trebuiee?laughingEl sa castige clar!:X

| madalyna a răspuns:

Cu Adrian Tutu am tinut si tin in continuare merita sa castige marele premiu ma bucur ca a castigat si eu l-am votatwinking

| Roxana6 a răspuns:

Cu Adrian Tutu.Merita sa castige in finala pentru ca este cel mai bun. Speram ca lumea o sa il voteze si in finala!

| Dsmss a răspuns:

Cu siguranta m-a impresionat Adrian Tutu love struck. Merita sa ajunga departe. Il admir pentru ca a avut taria sa treaca peste greutatile vietii...nu multi pot sa faca acest lucru. Bravo lui love struck! O voce superba si niste versuri care chiar m-au impresionat pana la lacrimi love struck.

| Fantasy a răspuns:

Mi-a placut mult copilul ala mic care il imita pe MJ...pacat ca nu a mers mai departe sad si Veveritele Vesele de data asta nu o mai fost asa de amuzante(in fine.amuzanti) ca si la preselectii...

| Georgi_3361 a răspuns:

Adrian Tutu &cu Cristina&Alina!love struck

happy.