| anonim_4396 a întrebat:

Cu media la purtare 9 pe un al doilea semestru in CLS a 6-sea ma va opri sa ajung la un liceu bun, la vreun liceu mai bun de informatica sau ceva de genu? In CLS a 5 a am avut 10, in a 6 ea 9, 50 dar nu se rotungeste media pe cele 2 semestre si in a 7-ea voi avea 10 ca ce s-a intamplat in a 6 ea ma parat un coleg pentru ceva ce nu am facut eu... crying da a avut si el media scazuta la purtare.

2 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu poti sa stai linistit la liceu o sa tina cont doar de medie si in functie de aceasta medie de admitere o sa intri la liceu nu are nicio legatura nota la purtare.

| TheGeorgeGeo a răspuns:

Stai frate linistit, nu are nici o legatura, asta daca nu vrei sa intri al Liceul militar Breazawinking