| IsiR a întrebat:

Cu sa nu ma mai gandesc la un caine care mi-l doresc si care nu o sa-l am dar ma apuca plansul si nu stiu ce sa fac, ca sa nu ma mai gandesc! am incercat sa ma joc sa uit dar nu merge! vreo ideE?

2 răspunsuri:
| EuTeIubesc a răspuns:

HEy! Mai vb cu niste prietene/i sa iesiti in oras sa va distrati, si poate o sa uitiwinking

| Cecex3 a răspuns:

Cei mai multi pun intrebarea "Cum sa nu ma mai gandesc la o/un fata/baiat"? iar tu despre caine :]]
Paiiii, daca stii ca nu poti sa-l ai, incearca sa-ti gasesti alta obsesie, care stii precis ca sa poate realiza :]