| foreveryou a întrebat:

De ce pe unii ii apuca plansul cand descanta? ce se intampla? (nu stiu ce categorie sa aleg laughing )

9 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Intra in transa-o stare euforica

| N0xEterniS a răspuns:

Cum? laughing Si in 2014 se mai fac descantece? E fain laughing parca ar fi un RPG, toate chestiile : mage, spells -- I curse you laughing
De ce sa planga? pentru ca rosteste niste cuvinte '' magice '' si face niste '' semne ''? Deci inca lumea-i naiva. credeam ca prostia asta s-a dus, ca nu mai sunt oameni care chiar isi pun baza in asa ceva.

| foreveryou explică (pentru N0xEterniS):

Nu mi s-a intamplat mie, unei prietene, anyway, nu prea cred in chestile astea dar totusi voiam sa stiu de ce laughing

| Sociopat a răspuns:

Se abtine sa nu izbucneasca in ras din cauza faptului ca acea persoana crede in asa ceva.

| unprietenaproape a răspuns:

Se concentreaza asupra lor, isi canalizeaza toata energia si puterea asupra lor

| Joker11 a răspuns:

Cand descanti un om inseamna ca are un necaz, adica cand descanti pe cineva iti vine sa plangi pentru el, sau poate ca asa trebuie cand descanti.