| alexandru921994 a întrebat:

Sunt singurul care crede asta, sau site-ul acesta chiar s-a dus de rapa? Numai pitipoance, copile de 10 ani si baietei virgini si disperati dupa femeie. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Alexintunecatul a răspuns:

Cred ca ar trebui sa facem TPU pentru copilasi si TPU pentru adulti! Sincer am innebunit de la intrebari de 2 lei de la niste analfabeti de mucosi care au descoperit si ei acum internetul sau de la pitzipoance care la 12 ani raman gravide..pentru ca nu au nici cea mai vaga idee despre cuvantul sex! Ar trebui luate niste masuri...

| shhhs a răspuns (pentru Alexintunecatul):

Si tu unde te-ai inregistra? Inteleg ca probabil esti adult insa, nu cred ca ai face fata pe TPU-ul pentru adulti..Scuze. sad
In legatura cu intrebarea, acest site este pentru. toti... daca are nevoie de ajutor ce sa-i faci? happy

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Sunt de acord cu tine si ce ma enerveaza cel mai mult e cand vad ''ma puteti ajuta si pe mine cu tema'' sincer ar trebui sa li se stearga contul la toti care fac asta.

| JokerV a răspuns:

Ai dreptate, cand vezi pe aia ca te intreaba cum p. lm sa te imbraci sau ce faci daca te-ai **** cu nu stiu cine, or ca a ramas gravida cu un tigan sau mai stiu eu cine....Inebunesti nici nu iti mai vine sa intri