| roolez a întrebat:

Cui ii place next top model? Aveti preferata/preferate? Ale mele sunt laura si alexandra :d

6 răspunsuri:
| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Miee
De Emma si Alexandra

| DenysaLove a răspuns:

Buna:*
si mie imi place next top model by cb :X.Insa nu pot zice ca am o preferata insa nu-mi place de lucis si de madalinafrustrated.Au prea mult figuri in ele, recunosc ca arata super bine si ar fi bune pentru modelling, insa cu caracterul ala de mahala...nu prea stiu unde o sa se ajunga deoarece vad ca deja fetele incep sa se ia la cearta una cu cealalta...

| Oanaa_7955 a răspuns:

Otilia :X

| Majj a răspuns:

Nimanui normal la cap.

| kryss99 a răspuns:

Si mie imi place de laura, alexandra si otilia

| oana_4507 a răspuns:

Otilia mi se pare cea mai dragutahappy