| gyovany95 a întrebat:

Cum a fost la voi primul sarutbig grin?

Probabil stupida intrebare dar... funda pentru un raspuns ce ma multumeste...happytongue

Răspuns Câştigător
| Taniya a răspuns:

Primul meu sarut? Poi.a fost de ziua mea.atat de romantic! Chiar nu ma asteptam.La sfarsitul petrecerii, l-am rugat sa mai stea, sa nu plece si uite asa.stand de vorba pur si simplu am uitat pe ce planeta sunt. Vorbeam tot felul de chestii.si apoi, mama m-a chemat in casa.si uite asa, in fata usiihee hee m-a sarutat.A fost atat de dulce! Desi...mie mereu mi-era frica de primul sarut, tinand cont de faptul ca sunt foarte rusinoasa.Pe langa asta.el a mai vrut de multe ori sa ma sarute, insa l-am refuzat caci mi-era frica:phappy Pupici:*Funda?happy

3 răspunsuri:
| Danoninooo a răspuns:

Când m-am sărutat cu un băiat prima dată, eram foarte mică, dar a fost superb, simţeam că prind aripi! Şi acum, când îmi aduc aminte... fundă?

| Dianaa94 a răspuns:

Foarte ciudatbig grin...sincer nu stiu cum sa iti explic...

| Raluu01 a răspuns:

Primul a fost cam stupid, in clasa a5a, ne jucam fantana big grin laughing