| Malina95 a întrebat:

Cum a fost la voi primul sarut:d? Cel mai frumos fundita?

6 răspunsuri:
| Girl a răspuns:

Pai... a fost ceva absolut superb:X.era intr-o seara de vara cand am iesit pa afara cu verisoara mea mai mare sa se intalneasca cu prietenul ei, noi eram in vacanta la bunici nostri. Iubitul verisoarei mele a venit cu inca un baiat.Am stat vreo jumatate de ora toti 4 si am vorbit,eu ma uitam la el, el se uita la mine, iar vara`mea cu iubitul ei au observat asta si tot au inceput sa faca baza de noi.Am inceput sa vorbim noi 2, iar la un moment dat m`a luat de mana si am plecat pe drum si ne puneam tot felul de intrebari:X:X:X.la un moment dat ne-am oprit in fata unui stalp care avea bec.Am stat cateva secunde.ne-am privit in ochi si ne-am apropiat incet.incet unul de altul.si ne-am sarutat:X:X:X.deci seara aceea nu o sa o uit niciodata. Absolut superb:X:X:X.Al tau cum a fost?smugsmugsmug

| Diuutsuu a răspuns:

Primul sarut trebuie sa ai grija cui il dai, pentru ca asta nu-l mai uiti niciodatahee hee

| Deea a răspuns:

A fost groaznic laughing. Eram impreuna si trebuia sa ne pupam si am inceput sa ne pupam. Eu nu stiam ce sa fac si toata m-am rusinat. Deci nu mi-a placut laughing

| Zz_6280 a răspuns:

Ca un vis big grin

| Asdfghjklove69 a răspuns:

Pai eram in autocar in excursie cu cativa colegi+baiatu d care imi place si el a primit provocare sa ma sarute p buze...sh ne-am sarutat in fata tuturor. day dreaming

| Malina95 explică:

La mine a fost super ciudat.Eram afara cu fetele si cand sa plec am cundus-o pe prietena mea si m-am intors m-am intalnit cu baiatul de care imi placuse mai demult a venit la mine ne-am luat de mana m-a condus pana aproape de casa si ne-am oprit.m-a luat in brate si cand am plecat s-a intamlpatbig grinbig grin dar dupa acea seara nu ne-am mai vorbit absolut deloclaughing