| 1999dia a întrebat:

Cum a fost prima voastra dragoste? funda cea mai frumoasa poveste

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Cine isi mai aminteste? Cred ca eram la gradinita si ma jucam continuu cu un baiat. Iar cand el a mers la scoala, am fost daramana. Am vrut si eu la scoala, dar nu aveam varsta. I-am terminat pe ai mei ca vreau la scoala si m-am dus la varsta mica, cu mult dupa ce incepuse anul scolar. Si acolo, surpriza: baiatul in cauza aproape ca ici nu ma mai baga in seama, desi mersesm la scoala mai devreme pentru el. Deci prima relatie a esuat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima mea dragoste a fost bruscă.