| yonela18 a întrebat:

Cum a reactionat mama voastra, cand i-ati spus ca vreti sa aveti un iubit, la varsta d 13 ani?big grin Funda:X

Răspuns Câştigător
| y0n3la98 a răspuns:

L fel ca orikare mama...big grin

4 răspunsuri:
| blackrose269 a răspuns:

A spus ca sunt prea mica.asa sunt mamele.se tem mereu de ce s-ar putea intampla cand e vorba de baieti.

| Irmmma a răspuns:

Heii love struck, Ionela!
Pai eu nu i-am spus ca vreau sa am un iubit, i-am spus ca e un prieten \:d/ si il plac (putin mai mult smug). Din fericire nu a tipat, dar uneori cand mai fac prostiii(adica tot timpul) imi scoate ochii cu chestia asta! oh go on.

La tine cum a reactionat?batting eyelashes
Te pup :*

| Rosemarie a răspuns:

laughing la mine a reactionat perfectlove struck de fapt ea m`a intrebat daca am prieten si i`a sps ca da, ca e maimare cu un an dkl mine, nu stiu ce. mi-a sps sa `l invit la cine si pe la mine, a venit am mai stat cu el. mamei i`a plkt is a fost totu ok la capitolul asta, ba mama cand ne-am despartit i`a parut rau, acum cand se intalnesc pe undeva se saluta, rad si glumeschappy

| gimina a răspuns:

Primul meu iubit l-am avut exact la varsta de 13 ani si intamplator parintii "iubitului meu" erau prieteni cu mama, si iti dai seama ca a aflat. Mi-a zis sa am grija si sa nu pun prea mult suflet ca inca sunt mica.Pentru ea iti dai seama ca inseamna ceva stiind ca fata ei a inceput sa creasca.Nu te ingrijora ca nu cred ca te va certa dar cel mai bine ar fi sa ii spui ca sa nu afle din alta parte.