| ExTaZy a întrebat:

Cum a-ţi reacţiona, daca o fata/un băiat v-ar zice "Te iubesc"?
Fundăwinking

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde, cine este persoana respectiva, si despre ce fel de "te iubesc" este vorba. Dar in general este un sentiment placut sa afli ca cineva te iubeste, nu?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

I-as spune ca a gresit persoana, pentru ca eu nu ma implic in relatie serioasa.

| Claudiu2011 a răspuns:

Nu as reactiona in nici un fel atata timp cat nu as cunoasteo de mult ca sa mi demonstreze asta. poate ar zice la vrajeala sau din interes.e f usor.trebuie in primul rand sa demonstreze pentru ca cea mai buna dovada de dragoste este fapta nu vorba.

| MihaCool99 a răspuns:

As fi cea mai fericita din lume(adica doar daca il plac eu pe el /sau ea si el/sau ea pe mine)U nu ai fi?winking
Funda?:X:X

| Debb a răspuns:

Depinde de la cepersoana vine.
Daca e de la unprieten apropiat, as fi socata.
Daca e de la cineva mai distant, as ignora.
Daca e de la persoana iubita, i-as spune inapoi.
Oricum nu m-ar deranja sa zica cineva asta. Oricine ar fi.

| Catalin_3561 a răspuns:

Poi depinde daca ma ia asa deodata laughing si sare in sus si spune Te Iub$$sc sigur e dim interes dar poate fi si nu stiu iubire dar oricum as fac o fata gen :O:Olaughing

| denylov3 a răspuns:

In primul rand daca si mie mi-ar place de el i-as spune si eu :* iar dupa aceea l-as saruta... Daca nu mi-ar place de el i-as da idiul sau numarul meu de telefon si am mai lua legatura. Sper ca te-a ajutat cu ceva big grin

| denylov3 a răspuns:

In primul rand daca si mie mi-ar place de el ii spun :"Si eu te iubesc ", iar dupa poate ne sarutam (depinde de el )... daca nu il plac ii dau numarul meu de telefon sau idiul si ii spun ca o sa mai vorbim despre asta... sper ca te-a ajutat cu ceva big grin

| CryNiky a răspuns:

Pai.Daca si eu il iubesc as fi fericita...Daca a spus asta numai ca sa ma incurce treaba lui. Daca ma iubeste cu adevarat i-as da o sansa. Daca nu...l-as ignora pentru ca sentimentele lui nu sunt adevarate happy

| ÖpëиTPU a răspuns:

Si eu pe tinewinking

| uzzi_6767 a răspuns:

Pai in primul rand daca mi-ar placea acea persoana as fi fericita daca as urao sau altele as tratao cu indiferenta

| Tr4fYc4n7D3PuFuL37y a răspuns:

Poi daca am fi impreuna sh el/ea o zis primul eu nu as reactiona as zambi mas uita adanc in ochii iei/lui sh iai zice " si eu te iubesc"