| Uly_Iuly_1991 a întrebat:

Daca i-as zice unui baiat care abia observa ca exist TE IUBESC oare cum ar reactiona?! eu mureu il vad afara dar pentru el sunt doar o fata si atat cu toate ca are id-ul meu ma are la prieteni pe facebook dar nu imi raspunde la nici o intrebare

Răspuns Câştigător
| KaTaNa97 a răspuns:

Incearca sa faci in asa fel sa ii pese de tine...sa te faci prietena cu el..sa te apropii incetul cu incetul..trebuie sa ai rabdare...multa rabdare

5 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

In numele lui trompi, NU FA ASTA.
Vei ajunge la mila lui. Te-ar folosi si atat. Sarbatori linistite.

| KaTaNa97 a răspuns:

Deci eu sunt baiat..si daca esti disperata fa asa. dar daca vrei sa te placa si el...incearca sa te cunosti mai bine cu el..deci daca mi-ar zice o fata pe care nu o cunosc ca ma iubeste...as zice de ea ca e disperata..nu fa asa. sper ca te-am ajutat

| Uly_Iuly_1991 explică (pentru KaTaNa97):

Dar ma cunoaste

| KaTaNa97 a răspuns (pentru Uly_Iuly_1991):

Incearca sa faci in asa fel sa ii pese de tine...sa te faci prietena cu el..sa te apropii incetul cu incetul..trebuie sa ai rabdare...multa rabdare

| RoxanaM a răspuns:

Eu zic sa nu faci asta... vei parea disperata si cum a zis si pitipoanca te'ar folosi si te-ar trata in ultimul hal, nu trebuie sa'i spui te iubesc din moment ce el nu te baga in seama, fii indiferenta si rece, baietilor le plac fetele rele laughing daca intelegi la ce ma refer, vorbeste'i frumos iar pe mess daca vorbiti nu'i pune pupici sau inimioare, sper sa reusesti. succes si paste fericit

| Uly_Iuly_1991 explică (pentru RoxanaM):

Dar pe mess nu imi raspunde la intrebari nici la nimic