| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca mi-a dat cineva "ignore" pe mess?(P. S:Vreau sa stiu daca o prietena cu care m-am certat chiar ma dat sau nu a mai intrat de ceva timp pe mess nu ALTCVA)-pentru.curiosi.Si merciii!:**:*

Răspuns Câştigător
| PanaDeIdei a răspuns:

Hey! cand stii sigur ca e pe mess (de la un prieten sau de pe www.invisible.ro) deschide aplicati doodle, si vezi: daca se deschide- nu te-a bagat! daca nu se deschide- te are la ignore :(

6 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Intreaba pe cineva daca e pe mes sua srie la google invizbil si da pe prima scrii id acolo si daca apare acolo online si in lista ta de mesegnger offline ti-a dat igg

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Pai nu prea poti... daca vezi ca nu iti mai apare online si cand zici ceva catre ea, vb cu peretii, atunci ti-a dat ignor

| Maddieeee a răspuns:

Scrie pe google : invisible detect.dai pe primul site, scrii ID acolo si acolo verifici daca e pe mes, daca iti apare offline inseamna ca nu e pe mess, si daca iti apare online inseamna ca e pe mess si daca la tine in lista e offline atunci, da, ti-a dat igwinking

Fundaa?

| Maarriaaa a răspuns:

Care este aplicatia Doodle?

| Johnnyyy4u a răspuns (pentru Maarriaaa):

Aplicatia Doodle este cea care o gasesti la IMVironments. Cea in care poti sa desenezi.

| Roxyy17 a răspuns:

Practic nu prea potibig grin
Dar totusi intra pe detector inv si daca pe lista ta apare offline ori te are la igg ori a intrat pe inv pe tine
Cea mai buna solutie e sa intrebi pe prietenii lui sau chiar pe persoana respectivawinking
Sper sati fi fost de ajutortongue