| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Cum sa aflu daca ma place un baiat de la mine de pe strada?raised eyebrows
nu reau raspunsuri gen:"intreaba-l in fata"sad
fundahappy

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

- se uita la tine insistent sau cand te uiti l el intoarce repede capu
-iti zambeste
-te tachineaza
-incearca sa te impresioneze sa iti atraga atentia(te implinge se da pe langa tine
-prietenii lui fac baza de tine fluera sau cand treci pe langa el RAD
-mereu e aranjat si cand e pe langa tine merge drept te fluera sau se uita la tine
-se inroseste
-vorbeste tare cand esti prin jur
-incearca sa te faca geloasa (ex: ia o fata de gat si se uita la tine)

| euI a răspuns:

Vezi daca se uita mai mult dupa tine... daca seagita sau devine mai atent cand vorbesti tu, daca e altfel cand esti in preajma lui ...bafta! si poti pune pe cineva sa intrebe

| Shahrukhkhan91 a răspuns:

Iti poti da seama din comportamentul lui fata de tine, daca incearca sa te impresioneze, se baga in seama cu tine inseamna ca ii place de tine, daca se comporta cu tine ca si cum nu ai exista, atunci mai bine il lasi balta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l in fata.