| Richiuthebest a întrebat:

Hey TPU,imi place de o fata si nu stiu cum sa aflu daca si ei ii place de mine, dar mi-e rusine sa o intreb as putea sa-i dau niste intrebari pe ask.fm,dar nu stiu ce intrebari imi puteti spune niste indicii despre cum sa aflu asta?

2 răspunsuri:
| Joanabibuz a răspuns:

O intrebi! Pentru ca celelalte variante nu sunt asa de relevante. De ex. eu sunt fata si zambesc oricarui coleg sau prieten. Ea poate sa fie doar prietenoasa. Daca nu iti dai seama cu indeciile lui moonisol, incearca si varianta mea

| moonisol a răspuns:

Pai, mai bine nu ii pune intrebari pe ask.fm despre acest subiect, pentru ca nu va raspunde la intrebari atat de personale.
daca te place iti vei da usor seama: de exemplu face glume cand tu esti prin preajma, zambeste, te saluta mai mereu, iti ea apararea pare mai frumoasa cand ii esti prin preajma si alte chestii de genul asta, se uita la tine pe furis big grin sper ca te-am ajutat happy