| ghorghe123 a întrebat:

Cum "agati" cel mai usor o fata? Care este metoda?laughing

Răspuns Câştigător
| RobY99Monster a răspuns:

Fi tu insuti, sa nu crezi ca trebuie sa te dai mare smecher pe langa ea...comportate cat mai normal! Sper ca ti-am fost de ajutor(app nu este nici o metoda)

5 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Sa ii dai niste lalele rosii, sa glumesti cu ea si sa stai la masa cu ea.o zi frumoasa sa ai

| FUCKy0u a răspuns:

Cu cap.Toate se fac cu cap.

| Corynna13 a răspuns:

O fata nu trebuie "agatata", ci trebuie sa ii castigi increderea. Sa ii fi in primul rand un prieten bun, sa o asculti, sa ii fi alaturi cand are nevoie de tine. Cred ca fetele asta ar trebui sa aprecieze la un baiat! happy

| WQTS a răspuns:

Ai putea sa nu mai pozezi ca un cocalar. Asta daca nu vrei o pitzi.