| iEmonel a întrebat:

Cum ai reactiona daca o persoana care nu mai inseamna nimic pentru tine [ iar candva era totul ] ti-ar spune ca ii e dor de tine?

Răspuns Câştigător
| oannabomboana a răspuns:

Pai sincer daca ai fi prima iubire. m-as intoarce la tine sau daca ai fost totul candva pentru ea. Daca are prieten las-o balta, daca nu are incearca sa ii spui ca inca ti la ea intr-o maniera oarecum eleganta. Ceva gen "Ti-am mai spus vreodata, pana acum cat de dor imi este uneori de tine sau cat de greu imi e fara discutiile noastre". chesti d-astea love struck:X:X

9 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Ceva in tine a reinviat si daca este asa inseamna ca mai vrei sa fii cu acea persoana, nu stiu parerea mea, depinde acum ce fel de persoana esti!

| AndraCB a răspuns:

"Ti-a luat cam mult sa-ti dai seama ce-ai pierdut!"(am apucat sa trec peste...), apoi i-as intoarce spatele si as pleca zambind.

| ShyKido a răspuns:

M-as simti bine. xdd.

| oannabomboana a răspuns:

Daca numai ti la ea : Trebuia sa-ti fie mai demult cand probabil eram impreuna.

Daca tii la ea : Ce pot sa zic. si tu imi lipsesti uneori.

| iEmonel explică (pentru oannabomboana):

De fapt eu vreau sa ii zic ei si as vrea sa stiu cam ce raspuns as putea primi sa ma pregatesc din punct de vedere emotional sa trec cumva peste daca raspunsul care il da cel "negativ".

| iEmonel explică (pentru oannabomboana):

Sa te loveasca norocul si fericirea!

| oannabomboana a răspuns (pentru iEmonel):

Sper ca te-am ajutat :*:* daca ai ceva probleme in cuceriri da-mi un mesaj privat ca rezolv tot whistling

| oannabomboana a răspuns (pentru iEmonel):

Pai sincer daca ai fi prima iubire. m-as intoarce la tine sau daca ai fost totul candva pentru ea. Daca are prieten las-o balta, daca nu are incearca sa ii spui ca inca ti la ea intr-o maniera oarecum eleganta. Ceva gen "Ti-am mai spus vreodata, pana acum cat de dor imi este uneori de tine sau cat de greu imi e fara discutiile noastre". chesti d-astea love struck:X:X

| ℓαυяα a răspuns:

Ar fi prea tarziuhee hee daca nu mi-ar mai pasa, l-as ignora, sa vada si pers aia cu ewinking
daca inca mai inseamna ceva pentru mine, probabil as ierta pers desi nu merita big grin

| Kylexy a răspuns (pentru ℓαυяα):

Bruneteeette mie imi suna a razbunare ce scrii tu acolo, sau mergi pe diviza "ochii pentru ochii si dinte pentru dinte"?