| ANONIMANONIMI a întrebat:

Cum ai reactiona daca te intalnesti cu un baiat pentru prima data, si acesta vrea sa iti maseze degetele de la maini timp de 20 minlaughing)? eu asa ceva n-am pomenit.o prietena a patit astalaughing)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar, posibil sa fi fost o scuza ca sa o ia de mana, istet băiatul. happy

| ANONIMANONIMI explică (pentru anonim_4396):

laughing) posibil

| Futhakari a răspuns (pentru ANONIMANONIMI):

O paralizato cu masaju ala cine stie dupa unde mai maseaza laughing

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu, nu este normal...dar, poate tine prea mult la ea!

| positivity a răspuns:

Faptul că nu ai mai întâlnit tu astfel de persoane, nu înseamnă că e ceva ciudat în asta. Pur și simplu, poate așa își manifestă acesta simpatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din perspectiva mea, de băiat, cred ca e foarte ciudat. Ce om ar face asa ceva? happy Mai sunt nebuni pe lume. Nu ca as fi eu prea normal, dar... happy big grin

| ANONIMANONIMI explică (pentru anonim_4396):

Da,e ciudat macar daca voia sa o ia simplu de mana era normal.dar sa-i faca masaj la degete la ambele maini deja e prea de totlaughing)