| Mwhahahaa a întrebat:

Cum ar trebui sa se comporte o fata de 12 ani? big grin

Răspuns Câştigător
| zuzumic a răspuns:

Sa se joace cu papusi... sa poarte rochite colorate, sa deseneze sau sa cante prin casa imbracata in hainele mamei, sa nu stea pe internet mai mult de 3 ore pe zi, sa invete, sa fie politicoasa, sa nu injure, sa viseze, sa se bucure de viata inocenta pe care inca o are

6 răspunsuri:
| Casiana a răspuns:

Sa fie ea insasi...Sa ramana copil, pana cand fara sa isi dea seama se va transforma in adolescenta...Sa zambeasca oricui, sa salute pe oricine, sa fie asa cum isi doreste ea sa fie, sa aiba vise, sperante si sa nu permita nimanui sa i le distruga...Asa vad eu o fata la 12, inca plina de inocenta si bucurie...

\

Pa, pa!

| Casiana a răspuns:

Multumesc Alex:*:X!

| Shery a răspuns:

Frumoshee hee

| clawss a răspuns:

Sa isi traiasca copilaria, si sa isi defineasca personalitatea.

| karra a răspuns:

Zuzumic eu cred ca glumesti ...este frumos ceea ce spui tu dar la cum a ajuns lumea ...nu prea mai cred ca e posibil ceea ce ai zis tu ...acum toata lumea inca de pe la 12-13 ani vrea sa-si inceapa viata sexuala si altele...nu mai exista copilarie in adevaratul sens al cuvantului...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o votez pe Casiana!