| Derkes a întrebat:

Cum ar trebui sa fie pentru voi o zi reusita? Care sunt scopurile voastre principale in viata?

3 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

O zi care n-a trecut degeaba e o zi reușită. Pentru asta ar trebui să văd, să aud, să citesc ceva nou și interesant din domeniile care mă pasionează. Dacă la sfârșitul zilei am timp să citesc, sunt o persoană fericită.

| Lioana a răspuns:

O zi reusita e o zi cu multe realizari.

| gogu220 a răspuns:

Dimineaţa să înceapă mai pe la prânz, laptele să aibă caimac, cornul cu unt să fie cald, dulceaţa de frăguţe să fie multă, nucile să fie prăjite cu sare, terasa pe care iau masa să fie pe malul marii, să văd cum iese soarele din mare.
Iar mâine să fie mereu Duminică.