| PonciK3214 a întrebat:

Salut la toti, as vrea sa va intreb care sunt scopurile voastre neinsemnate in viata? de exemplu eu acum cel mai mare scop am sa-mi ridic fundul de pe pat si sa-mi fac ceai dar voi? o lista cu scopuri e binevenita dar va rog sa nu fie importante

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.In momentul acesta mor de sete, dar mi-e lene sa merg sa beau apalaughing
2.Sa ma uit la un film
3.Sa deschid fereastra ca e prea cald
4.Sa imi pun telefonul la incarcat
5.Sa stau pe TPU
6.Sa imi comand o pizza mare
7. Micul dejun la pat
8.Sa primesc bani/cadouri

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hmmm,e clar c ce voi posta va fi epic.
Ma mananca in fund, si mi-e lene s ma scarpin.
Viitorul meu scop? sa iau o perie de sarma sa ma scarpinrolling on the floor
P.S T/A e mai jos.

| Against a răspuns:

Sa imi cumpar un apartament
Sa termin o faculate
Sa am un job favorabil
Sa am blugi cu turul lasat laughing
SA nu mai fiu mintita

| PonciK3214 explică (pentru Against):

Sa-ti cumperi un apartament e un lucru serios eu vreau din contra scopuri ca exemple sa-mi spal dintii

| Against a răspuns (pentru PonciK3214):

Pai,vreau sa fac baie.
SA mananc
Sa imi iau sosete
Sa ma uit la un film
Sa ma schimb de pijamale

| Alexaaandraaa a răspuns:

Să mă bag în patuts. puppy dog eyes

| ooolifeoolol a răspuns:

Cel mai mare scop al meu este sa-ti ridici tu funduletul de pe pat si sa-mi faci un ceai, dupa care sa te palmuiesc la fundulet, de sa nu mai poti sta pe el vreo saptamana.

| Andreea304 a răspuns:

Sa ma pun in pat la caldurica si sa dau drumul la televizor...