| Angel !!!!!!!! a întrebat:

Cum ar trebui sa fie pentru voi sufletul pereche?

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Ar trebui sa ma completeze.

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Pai nu stiu... ca inca nu l-am intalnit
Cand o sa-l gasesc o sa-l descriu in cele mai mici detalii

| Anelisse a răspuns:

laughinglaughing sa fie sufltul meu perecgelaughinglaughingasa ceva nu se descrie pentru ca nu stim cum poate fi!

| Dramaa a răspuns:

Sufletul pereche nu e cum ti-l imaginezi tu. E asa cum trebuie sa fiehee hee. La o petrecere dai de o persoana care nu iti place in mod neaparat dar tu singur ea singura va combinati ca doar e petrecere. A doua zi va vedeti iar si se tot repeta si asa ajugeti sa fiti suflete pereche pentru todeauna sau petru o perioada de timp. :d

| any007 a răspuns:

O sa stiu cand o sa-l intalnesc. Sper numai sa nu trec pa langa el in cautarea "alesului"

| Andd_5752 a răspuns:

Sa fie sincer, educat, cu bun simt, sa ma iubeasca, sa ma simt bine in preajma lui, sa simt eu ca este cel potrivit pentru mine happy