| IoanaNt a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu fetele care au ura pe mine pentru ca eu am ceva si ele nu etc.
Am incercat cu indiferenta dar nu merge

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Nu-ţi pasă, ce zic despre tine, cu cine te bârfesc, dacă te suportă sau nu. Arată-le indiferenţă şi închide-le gura prin VORBE. Se oftică, lasă-le în durerea lor să facă ce or vrea, să nu te intereseze.

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Indiferența.
Tocmai de aceea se poartă așa cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te asigur ca merge cel mai bine cu indiferenta in ziua de azi, incearca sa nu mai pui la suflet orice vorbulita.
Fii mai indiferenta, nu-ti mai pese de orice si de oricine, pentru ca nu se merita sa suferi pentru nimeni si nimic!
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat