| elly_3997 a întrebat:

Cum sa fac sa ma doreasca un barbat care nici nu vrea sa auda de minecare nu ne-am mai intalnit de 3 luni dar eu in continuare il doredsc doar sexual vorbind..cum sa ma comport cu el? am incercat sa fiu si indiferenta si am incercat si sa vb cu el orice as face nu merge. iar eu il vreau in continuare ajutati-ma va rog vreau strategii!

6 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Il ignori + uiti. happy SINGURA varianta viabila. O zi faina sa ai! happy

| elly_3997 explică:

Scarffo tu razi de mine? am si sani am si fund si rimel mascara eu innebunesc aici degeaaba? vrei sa iti trimit o poza cu mine?

| elly_3997 explică (pentru elly_3997):

Mai ales ca adora sanii meicrying(((((((((((

| elly_3997 explică:

Iti dau un link de facebook ok?

| elly_3997 explică:

Deci aici chiar m-ai enervat si chiar te rog sa ma bagi in lista iti dau web cam si ma vezi ce zici? acele poze nu sunt intr-adevar reusite pentru ca nu sunt fotogenica chiar te rog lasa-mi id tau si vreau sa vb pe messenger...si iti trimit o poza si cu el sa vezi cum atrata el ok?