| EnjoyTheSilence a întrebat:

Cum ar trebui sa procedez pentru a obtine o scutire, partiala sau totala, pentru ora de educatie fizica si sport in conditiile in care nu am nici o afectiune care sa justifice totul? care ar fi costurile?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Maxim 30 lei e o hârtie cu pix pe ea totuși...

| EnjoyTheSilence explică (pentru RobertMoon):

Ar fi super sa fie asa

7 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Te duci la medicul de familie si ii spui ca vrei o scutire medicala pentru sport, deoarece nu il poti face ca te simti rau dupa ora de sport etc.si iti trebuie cel tarziu peste cateva zile.winking

| EnjoyTheSilence explică (pentru RobertMoon):

Am mers deja la medicul de familie si mi s-a spus ca nu poate elibera o astfel de scutire, pentru ca nu sufar de nimic care sa ma impiedice sa fac sport. m-a trimis la un centru de medicina sportiva si in principal mi-a spus mai pe ocolite sa incerc sa mituiesc medicii de acolo laughing

| RobertMoon a răspuns:

Atunci singura sansa e sa mituiesti medicii sau sa faci sportul, nu e asa rau, de ce nu iti place?

| EnjoyTheSilence explică (pentru RobertMoon):

Crede-ma, am incercat sa particip la ore, imi dau toata silinta si pana la urma nu ar fi chiar atat de rea ora in sine, dar notele pe care le obtin ma deranjeaza...imi scad media. Semestrul asta de exemplu din cauza sportului am ajuns de la 9.73 la 9.68. Mi se pare anormal sa se puna atat de mult accent pe sport

| RobertMoon a răspuns:

Depinde de profesor....asta e

| EnjoyTheSilence explică (pentru RobertMoon):

De curiozitate, cam cat crezi ca m-ar costa sa obtin o scutire?