| AvalohAlyn a întrebat:

Cum ar trebui sa se comporte un adolescent de 18 ani? Cum ma comport eu? Pai imi place fotbalul, religia(cred in Dumnezeul crestin) si muzica.Am prieteni putini dar buni ce raspund la telefon de cate orii ii sun(imi place faza asta). Merg la meciuri,la Biserica la concerte,ascult muzica in casti pe afara si in casa,invat din clasa sau foarte putin acasa,imi plac dulciurile la nebunie si joc jocuri de fotbal gen fifa, manager de fotbal etc.E normal?

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Esti normal acum, dar peste 2 ani nu daca tii aceleasi obiceiuri

| AvalohAlyn explică (pentru besleaganicolaecosmin):

De ce?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Poate o sa ai alte preocupari, servici, copil etc

| Mihail2020 a răspuns:

Te conporti ca un adolescent, ai 18 ani multi inainte.
Mai ales te joci si pe calculator dar si la calculator, iti place muzica esti crestin.
Si vad ca ai prieteni putin dar buni, te si ajuta.Decat multi prieteni dar falsi.

| IonelaaaS a răspuns:

Mie personal mi se foarte pare normal! Te felicit ca desi ai 18 ani mergi la biserica, pentru ca sunt unii adolescenti ce nu au mai vizitat biserica de 3-4 ani(prietenul meu )

Răspuns utilizator avertizat
| AiEnma97 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin normal. Eu cred ca normal e sa vezi pitipoance si cocalari mergand prin cluburi si imbatandu-se ca sa uite de nefericirile vietii lor. Urasc normalitatea. Tu nu pari normal, daca ce-ai scris e adevarat happy