| anonim_4396 a întrebat:

Cum arata o zi obisnuita din viata ta?

6 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

Depinde

1 daca sunt in timpul scolii ma trezesc la 7.De la 8 la 2 dupa-amiaza sunt la scoala, toata ziua stau pe net sau pe afara...pe la 7-8 ma apuc de teme, iar seara ma culc pe la 11 si bineineles adorm cu catile in urechi, dimineata ma trezesc si o iau de la capat

2 daca sunt in vacanta (vara) ma trezesc la 12 ziua, toata ziua sunt cu prietenii pe afara, si noaptea ma culc la 2-3 iar dimineata (:daproape dimineata ) o iau de la capat...dar tu?

| PsychoDreamer a răspuns:

Liceul, apoi lectii, o oara de joc la pc, privesc ceva film/serial/animatie (dar daca nu am antrenament), citesc cateva pagini dintr-o carte sau cant la chitara, ma uit tv cu parintii, fac baie, navighez pe net, si pe la 23 ma culc.
In general sunt multumit de ceea ce am, doar ca as dori mai multe esiri cu prieteni, poate prietenawinking

| BluLăvzIu a răspuns:

1.In timpul scolii
Ma trezesc, ma duc la baie imi fac un dus si ma spal pe fata. Dupaia ma duc sa iau micul-de-jun. Dupaia ma duc sa vad in ce ma imbrac.Ma duc sa ma pieptan si sa ma aranjez.Si dupa aia ma incalt imi iau geaca si plec la scoala pana pe la 1-2. Apoi,in drum spre casa, beau cu prietenii un suc la o terasa. Ajung acasa stau pe net, la tv si pe la 5 6 ma apuc de scris.Pe la 8 termin apoi stau pe net si ma culc la 11.
2. Weekend, Vacanta
MA trezesc la 12 ma spal si stau pe net. Apoi pe la 2 ma duc sa mananc.Mai stau la tv.Pe la 6 ies cu prietenii si ma intorc la 10-11. Apoi ma duc acasa imi fac baie si ma culc. DUminica ma trezesc la 2laughing)) si ma apuc de cris. Termin pe la 3 si apoi plec in oras si ma intorc pe la 8. Dupaia stau pe net pe facebook pe TPU etcSI dupa aia ma culc. Funda?

| SIsUTuDoR a răspuns:

Dap...de scola m-am lasat,merg dmneata prin centru stau cu frati pina seara si seara vin si dorm. mai de mult mergeam la scola veneam acasa faceam teme mergeam la bascket, judo, dar am renuntat.

| xsclipici a răspuns:

1.Daca e scoala crying
-Ma trezesc la 7.Imi fac toaleta si ma imbrac.Verific ghiozdanul.Imi prind parul.Imi pun geaca, caciula, fularul si manusile (sometimes laughing.Merg spre scoala cu pasi mici laughing. Intru in scoala. Orele incep.La pauza ma duc afara si ma bulgaresc cu colegii si le fac o sapuneala laughing Daca nu e iarna ma catar pe barile din curtea scolii.Se suna. Avem mate crying.Ne da o groaza de teme.Bine ca se aude soneria! Imi iau mancare de la chiosc si ma duc in clasa sa infulec laughing Dupa 10 min. de mancat ma duc afara pentru sapuneala laughing sau sa alerg baietii din clasa cu toate fetele! Mai vorbesc cu portaru` care mai e viata lui laughing.Dar se suna straight face! Incepem orele.Pauza.Sapuneala.Si ma rasfat cu ceva dulce de la cheosc.Mananc cu placere napolitana. Dupa aia ma duc always sa imi vizitez o prietene de la etajul 2.Se suna. Dupa ore am meditatie la matee straight face Luni am la romana.Plec spre casa cu mamii♥Cateodata trecem pe la piata, cateodata nu! Imi scot cainele la plimbare si mergem in casa.Ma schimb cu ceva lejer si ma uit la tv sau stau 2-3 ore la laptop (dupa ce mananc).Ma apuc de teme vreo 2 ore.Ma mai uit la tv sau inca o ora la laptop.Mai stau cu parintii.Si pe la 9 o`clock ma duc in pat.Si visez.Si a doua zi o iau de la capat!

2.Vacanta,weekend
Ma trezesc pe la 8 (stiu ciudat) happy Imi fac toaleta.Mananc ceva si ma duc la laptop unde petrec aprox. toata ziua.Pe la 12 ies cu prietenii in oras si prin AFI.Ma intorc acasa si stau muult pe mess cu colegii.Mai mananc ceva ciocolata si beau suc sau ceai.Stau cu parintii si pe la 12-1 ma duc la culcare.Si de la capat pana duminica crying

Sper ca am fost de ajutor ♥ Mi-ar placea si o fundita ♥
Te sapunesc si te pup♥

| DL_LariDani_1995 a răspuns:

Ma trezesc numai pot incep sa injur pe acolo smug, ma spal ma imbrac ma duc la scoala vb cu prietenii ma duc acasa ma joc pe calc ma uit la tv si ma culc :3 sper ca te-am multumit big grin