| shlerlyn4 a întrebat:

Cum as putea sa devin mai sociabila? deci sunt la scoala in spania si inca nu am prietenistraight face in 5 luni de scoala nu mi-am facut prieteni sad limba o vorbesc bine cat de cat sad ce sa fac?

puppy dog eyes fundita:d

2 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Salutare, vezi ca asa sunt ei de regula mai putin interesati de prieteni, cam fiecare isi vede strict de treaba lui! Bafta oricum

| raluca18 a răspuns:

Ar trebui sa ii bagi tu in seama sa intri in vorba cu ei... dar daca esti mai timida este un pic mai complicat