| flavius01 a întrebat:

De ce se tot ia lumea de mine? Azi de exemplu m-a oprit un barbat ca sa ma intrebe pret de 15 min despre inaltimea mea, avand in vedere ca am 2.17 la doar 16 ani. S-a tot uitat la cat de inalt sunt, s-a tot masurat pe langa mine, m-a intrebat cat port la picior, etc...Pe mine nu ma deranjeaza inaltimea mea, chiar imi place sa fiu mai inalt ca restul lumii, dar aceste situatii chiar ma fac sa ma simt prost... Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| simonica57 a răspuns:

Data viitoare cand te intreaba da raspunsuri la misto sau spune-i celui care te enerveaza,, ce este treaba ta ia mai lasa-ma in pace" sau daca vrei zi si ceva urat eu asa as face

| 0PopaPorno a răspuns:

Frate,nu vreau sa fiu rau dar 2.17 este cam mult pentru 16 nu crezi? Ma rog, nu te critic. O data s.a oprit o baba in fata mea sa se uite la pantalonii mei. Frate da cat s.a uitat baba aia nebuna la pantalonii mei. M.am simtit penibil! Stiu cum e, si pantalonii mna erau faini!

| pcris a răspuns:

Nu iti fa probleme. Asa sunt oamenii ei se raporteaza la medii si ceea ce iese din tipare ii fascineaza si ii face curiosi. Important este sa te simti bine in pielea ta. Daca iti faci prieteni foarte inalti in jur de 2m si peste ai sa vezi ca si ei atrag privirile si se confrunta cu aceleasi lucruri.
p.s. In fond tu si cei foarte inalti veti fi castigatori fata de ceilalti in privinta fetelor. happy Asta va tine si de caracterul tau care vad ca este unul bun!

| Guby a răspuns:

Mai faptul ca esti inalt nu inseamna ca esti "ciudat" doar ce-i lalti nu se simt bine eu sunt mic la varsta mea dar nu imi pasa, vreau sa ati spun ca inaltimea are avantajele ei lasa-i pe toti ce-i lalti nu ai lua in seama daca ati spun ca esti inalt sau ati pun porecle tine cont ca esti mai mare si ai poti cafti na zic si eu...sucees :d.

| Tzapa97 a răspuns:

Flavius si eu am 1.84 si nu mi-e rusine de nimenii si am 15 ani laughing ...parerea mea ca ei se simt prost uitandu`se la tine si se compara tongue si se simt inferiorii tie