| Diana_7092 a întrebat:

Cum as putea sa ii arat prietenei mele ca poate avea incredere in mine.si sa ma impac cu ea? Fundaa.Nu conteaza motivu.

Răspuns Câştigător
| Ralluuuuu a răspuns:

Fii langa ea mereu ajut`o daca are nevoie de ajutorul tau nu o lasa niciodata singura ...cand are probleme fii langa ea.astfel v-a vedea ca tu tot timpu vrei sa fi langa ea si nu lasi singura cand re nevoie de tine se v-a simti mult mai apropiata de tine si iti v-a spune ce are pe suflet fara sa o intrebi tu sau altcineva spune-i si tu ce ai pe suflet suneti`va una la alta toate secretele care le avem. O prietenie se face doar din 2 persoane daca sunt mai multe nu o sa reusiti niciodata sa v-a intelegeti
Intr`o prietenie trebuie sa lasi mult de la tine si sa inchizi ochi ca `sa poti trece peste toate greutatii impreuna...
Sper ca te-am ajutat
Succes :*

3 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Cu cine esti certata pisi?batting eyelashes

| Alexandra_1264 a răspuns:

Increderea se castiga cel mai greu, iar intr-o secunda o poti pierde.Asa ca fii tu! Impaca`te cu ea.Nu conteaza cine a gresit si de ce. Cerei sa va vedeti, cu siguranta ati petrecut momente frumoase impreuna.aduce`ti`va aminte de ele.Nimic nu merita sa pierzi un prieten! Sper ca ti-am fost de ajutor.
:*

| stefanik04 a răspuns:

Trebuie sa te comporti frumos cu ea, si daca cumva ea ti-a spus ceva confidential, NU CUMVA SA-I SPUI LA CINEVA. Ar fi o prostie pentru ca asa ii vei demonstra contrariul a ce vrei.

Sper ca te-am ajutat