| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa imi fac tumblr-ul cunoscut?

http://andraan.tumblr.com/

2 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

Ti-am dat follow daca te ajuta cu ceva. Intai schimba tema, iar muzica nu cred ca e o idee asa buna.
Ar fi o modalitate sa mai castigi cativa urmaritori, de exemplu cei care lucreaza in photoshop cauta pagini cu stock-uri frumoase. Pm si iti spun acolo ce trebuie sa faci.

| CheshireDeadCat a răspuns:

La fiecare post încărcat sau reblogat scrii cât mai multe taguri (dar să fie relevante). Te menţii aproximatib în jurul aceleeaşi teme în postări. Mai încarci câte 2-3 posturi din arhiva ta personală pe lângă cele pe care le distribui. Dai follow la blogurile care te interesează şi cu timpul se vor aduna urmăritori. Zic din experienţa unei persoane cu mii de urmăritori.