| FlyingSparkle a întrebat:

Cum as putea sa ma filmez in timp ce desenez? nu am dulapuri deasupra biroului meu si deci nu am cum sa agat camera mea, imi dati sfaturi si idei va rog? big grin

4 răspunsuri:
| dumitruanca17 a răspuns:

Sa te filmeze alrcine va!
Lol :]]
Cu placere! :*

| iTami a răspuns:

Bate un cui pe peretele din fata biroului si agata camera acolo. pune pe cineva sa te filmeze.fa un teanc mare din carti sau desene, ce vrei si pune camera pe ele, in fata ta.

| mjr2011 a răspuns:

Pui pe cineva sa te filmeze.Sau aduci ceva pe care ar putea sta camera.Sau o pui pe birou.

| FlyingSparkle explică:

Nu sa ma filmez pe mine, ci desenul