| Descontrol a întrebat:

Cum as putea sa ma impac cu fostul meu pe cin el vrea sa fie un timp singur

Răspuns Câştigător
| vi2968 a răspuns:

Nu stiu dar in orice caz vb tu cu el sh poate se va razgindi de la ideea de a fi singurek o vreme.cel mai bine e svoresti tetatet cu el.Si ici u sti cum sau ce se va itimpla.

3 răspunsuri:
| alexandra_2113 a răspuns:

Pai daca asa a zis el nu e prea de bine,si mie mi s-aintamplat, ar putea face asa doar ca sa te indeparteze pe tine (ca si in cazul meu) sau poate chiar are nevoie de o pauza, desi nu vad la ce i-ar folosi thinking daca i-ar placea de tine s-ar intoarce sad

| Descontrol explică:

Poate dar el cam cu multe sa intilnit si a zis ca doar vre sa fie singur nu ca e vorba ca nu vre sa fie cu mine dar el cam dupa fiecare despratire nu lua multa pauza si era cu alta dar acum cam lo mai spariete profi

| Descontrol explică:

Nnnuu vika eu cu el nu vorbesc cretca e mai bine pentru ambii asa...