| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras la picioare la pulpe? deoarece sunt foarte subtiri si nu prea pot purta rochii, pantaloni stramti, egari...sad...

4 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Parca ai mai intrebat asta odata.straight facedoar ca inainte era vb despre asa-zisa ta colega.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Genoflexiuni, bicicleta, alergare, chiar si urcat pe scari.

| khiflutza a răspuns:

Alergari pe virful picioarelor, fara a pune calcaiul jos. Urca scara de la bloc tot pe virfurile picioarelor facind ca miscarea din glezna sa fie cit mai ampla. Fa sport

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in numele ei vorbesclaughinglaughing