| IuLLZ a întrebat:

Cum as putea sa'mi conving tatal sa ma lase sambata seara la biserica, la Inviere?

6 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Mda. spune-i ca te duci cu un parinte al unei fete sigur va functionahee hee

| Sἶrenἶa a răspuns:

Pai.totusi.nu te du singur/a. spune. i c te duci cu inca candva. da rogo sh p mama ta :*****

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Cum sa nu te lase? asa ceva n-am mai auzit? inloc sa te roge sa e duci? fii un pic mai impunator si u in fata lorwinkingwinkingwinking

| RoxiutzaRux a răspuns:

Nu inteleg de ce nu te-ar lasa ca nu te-ai duce la discoteca sa te distrezi ci la Biserica.roga-l si spune-i ca nu te duci singur. a. ca probabil de aceea nu te lasa. Sper ca te-am ajutat. ppaa!

| alexbzalex a răspuns:

Io unu nu stiu ce te agiti atata sa te duci la biserica zici ca pierzi cine stie ce eveniment daca era un concert mai ziceam asta daca mersul la inviere era doar un pretext pentru a te duce in alta partewinking

| IuLLZ explică:

1)...mama n'am cum s-o intreb. eu stau doar cu tata. 2) stie ca nu ma duc singura. 3) sunt fata laughing.