| friday a întrebat:

Cum ii conving pe ai mei sa ma lase la party`ul din seara asta avand in vedere ca ei spun ca "ies prea mult " (Desi ies la doar sambata, la party).
Funda pentru ideea care functioneaza laughing.

2 răspunsuri:
| StieTot a răspuns:

Spui ca ai de facut un proiect si te intalnesti cu un prieten si o sa mai discutati:dSuucees sau poti sa fugi sau sa le dai in capbig grin nu recomand

| MadalinaRosa a răspuns:

Poi incearca sa le zici cu frumosu laughing) spune-le ca daca te duci : faci aia, faci aia, nu stau pana tarziu, nu vin cu borsu pe nas acasa laughing) sau nu vin imbatat/imbatata... nu le ceri multi banihee hee... chesti. la mine merg cateodatahee hee
Succes! smug