| Brilliantik a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac o semnatura frumoasa? Ca spre exemplu pentru numele:Loredana,Laurentia, Brillantina? As vrea imagini daca aveti idei cum, trimetetimi imagini va rog?! Pentru cel mai frumos raspuns pun fundita

1 răspuns:
| Ritsuko a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search
Eu mi-am facut-o in urmatorul fel :
mi-am ales ori litera de la prenume ori cea de la nume pentru a incepe,''am studiat '' cum as putea sa le fac intr-o semnatura.
Oricum incepe cu un P mai frumos (de la nume ) si se termina cu un M si o mazgalitura din aceea pe orizontal.=)) Da stiu, eu putin neclar.