| LedaMB a întrebat:

Cum aş putea să-mi petrec timpul liber având în vedere că am ore de dimineaţă, iar teme primesc de două ori pe săptămână? De la 14-15 până seara nu fac altceva decât să stau la computer, ceea ce a început să devină enervant, plictisitor... şi mi-e că trec orele din viaţa mea şi eu stau pe loc.

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Poţi să-ţi găseşti un hobby care să-ţi ocupe o mare parte din timp. De exemplu: poţi citi, te poţi apuca de un sport sau de un curs care să dea bine la CV.

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Studiază un instrument, scrie versuri sau orice alt hobby crezi că te caracterizează.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Desenează.
Pe curând!