| Ald527893 a întrebat:

Cum as putea sa nu mai gandesc tot timpul negativ,sa ma descurajez singura?
Imi fac in cap o multime de gânduri rele,ca totul v a iesi prost dar de fapt, dupa ce imi fac curaj sa fac acel lucru se dovedeste a merge foarte bine si sa fie opusul la ce mi am creeat eu in cap

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"gânduri rele, ca totul v a iesi prost dar de fapt, dupa ce imi fac curaj sa fac acel lucru se dovedeste a merge foarte bine"

soluția de fapt o oferi singur/ă: treci la fapte și nu mai ezita!