| doareu96 a întrebat:

Cum as putea sa scap de deprimare?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gandeste-te la ceva frumos care te face sa nu te gandesti la acea tristete.

| doareu96 explică (pentru mgtow):

Vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

| mgtow a răspuns (pentru doareu96):

Daca vrei spune-mi ce te macina.

| elasexygagica a răspuns:

Sexul e raspunsul pentru totlove struck

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Nu este bine sa fii trist gandeste-te ca viata este frumoasa si cu adevarat merita traita pentru ca de exemplu cu ziua de azi nu te ve mai intalni niciodata incearca sa traiesti viata din plin si obisnuieste-te sa fii fericit pentru ca asa e cel mai bine.Asculta muzica ritmata, gandeste-te la ceva frumos. Te ajuta cu ceva tristetea? Eu cred ca nu! Bafta!

| nicolae26 a răspuns:

Cauta-ma si vorbim. se poate dar nu singur. daca pot te ajut si de ce nu? happy