| Kiduuuu1445 a întrebat:

Cum as putea sa scot mirosul de fum dintr-un sertar?

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Acolo fumezi?hee hee Lăsând gluma deoparte, sunt nişte spay-uri odorizante care au un efect vizibil.
Succes!

| gabryel a răspuns:

Cum a intrat fumul acolo? fumezi sub birou si ai expirat fumul in sertar, ai vrut sa ai fum si la vremuri rele nu? Pune in sertar un pachet de servetele parfumate si ai rezolvat problema.

| allleeeee a răspuns:

Scoate sertarul si pune-l undeva la aerisit.

| IrxnIroxyI a răspuns:

Salut! Incearca sa dai cu spray, parfum, odorizant. Daca nu merge, ia un servetel umed si sterge pe dinauntru sertarul. Asta e tot la ce ma puteam gandi.

| Kiduuuu1445 explică:

Nu fumez ma laughing. e poveste complicata legata de varmea.