| 009 a întrebat:

Cum asi putea deveni reprezentant avon?

Răspuns Câştigător
| Ana_6561 a răspuns:

Eu is reprezentant avon si lider de foarte mult timp. tias putea da informatii, sunt o gramada de premii, benefici ca nou reprezentant etc si sa te inscriu. daca vrei mai multe detalii intra pè id meu avon016190 si mai vb:*

3 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Pai vorbeste cu o persoana care este deja reprezentatnt avon si spune-i ca vrei sa fii si tu:d. Ea iti poate oferi mai mt informatii.
Intra pe site-ul oficial.
http://www.avon.com/

| georgegs a răspuns:

Daca esti din bucuresti tongue da-mi un msg pe privat tongue si iti dau mai multe detalii