| Pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioza a întrebat:

Cum credeti ca ar fi viata fara scoala?

7 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Am munci cu totii la camp:d.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Uita te si tu la un documentar despre triburile din Africa si ai sa afli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai avea de-a face cu şi mai mulţi idioţi analfabeţi.

| IngerCazator a răspuns:

Dintr-o psrte ar fi bine! Nu ar trebui sa mergem in fiecare zi la scoala dar din alta parte ar plictisitor la scoala mai faci caterinca mai inveti te mai distrezi...

| iLikeToHelp a răspuns:

Foarte grea.Si asa sunt multi analfabeti... Fara scoala ar fi toti! happy

| anonim31x a răspuns:

Fainaalaughing
Adica na. daca nu am avea scoala ar fi vai de capul nostru.

| Anghellusha a răspuns:

Pai in copilarie va fi destul de fain fara scoala.)...Dar cind vom creste mari nu prea bine.