| anonim_4396 a întrebat:

Cum credeti ca arat? happy Vreau cat mai multe pareri SERIOASE, iar cea mai apropiata fa primi fundoi :X! Ma refer la fata mea big grin.

Răspuns Câştigător
| DeliaDaniela a răspuns:

Bruneta, ochi caprui, par lung, un zambet perfect! happy
Nu pot sa ghicesc cum areti, dar sunt foarte sigura ca esti o fata frumoasa si plina de viata! :* >big grin

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Daca ai pune si o poza cu tine ar fi perfecthee heeasa eu de unde sa stiu cum arati thu.Dmneoh go on

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sunt sigura de asta bibilikalaughing

| Hiroko a răspuns:

Par blond?
ochii albastri
big grin
e bine?
big grinbig grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Delaidaniela-te`ai apropiat cel mai mult, doar ca am parul scurt.E singura greseala big grin.In rest, sunt exact la fel :*.

| imsoweird a răspuns:

Par saten, ochi verzi.